Dr. Ejder ORMANCI

  • On 24 Mart 2023

Fuarcılık oynamak ile Fuarcılık yapmak arasındaki farkı 3 saatte net şekilde ortaya koyan Mehmet DÜKKANCI Üstad’a bu eğitimden beni de haberdar ederek katılmama vesile olmasından dolayı minnettarım.

Son dönemde neredeyse inancımı yitirdiğim fuarlara katılım, fuarlarda prestij oluşturma, reklam yapma, kurumsal itibar elde etme ve marka tutundurma faaliyetleri haricinde, yeni müşteri bulma, satış yapma ve doğrudan para kazanma kavramlarına olan inancımı yeniden canlandırdım diyebilirim.

Sektörel ve firma bazında kişiselleştirilmiş daha uzun ve ayrıntılı eğitimleri merakla takip ediyor ve katılıyor olacağım.

Kaynak: Linkedin

 
  • Mehmet DÜKKANCI Üstad'a bu eğitimden beni de haberdar ederek katılmama vesile olmasından dolayı minnettarım. Son dönemde neredeyse inancımı yitirdiğim fuarlara katılım, fuarlarda prestij oluşturma, reklam yapma, kurumsal itibar elde etme ve marka tutundurma faaliyetleri haricinde, yeni müşteri bulma, satış yapma ve doğrudan para kazanma kavramlarına olan inancımı yeniden canlandırdım diyebilirim. Sektörel ve firma bazında kişiselleştirilmiş daha uzun ve ayrıntılı eğitimleri merakla takip ediyor ve katılıyor olacağım. Kaynak: Linkedin" target="_blank">